Yükleniyor...

Metin2 Pvp Serverler bedava editli pvp serverler mt2 pvp serverler knight online pvp metin2 pvp | Ücretsiz Kayıt Ol | İletişim
Facebook İle Giriş Yap

Pvp Serverler

REKLAM FİYATLARINDA KAMPANYA Aylık Resimli Alan : 50 TL Aylık Sabit Konu: 30 TL Reklam Vermek için Tıklayınız

Editsiz Pvp Serverler

 

Edit satışının olmadığı bıraz daha emeğe dayalı olduğu fakat aslında editli ile mantık olarak çok fark yoktur.Nasıl mı? Aynen şu şekilde oyun içinde slotlardan yada booslardan düşmeyen itemler editsiz pvp serverlerde satılır. Buda editli ile editsiz pvp serverlerin mantığı aslında aynıdır. Editli yada editsiz ne olduğu fark etmez item satmak editsiz çümlesi sadece laf cambazlığıdır bundan ötesi değildir.

   Slotlardan düşmeyen vuruş güçü yada savunma güçü yüksek itemler satıştan satılır.Ve bu şöyle bir durum olur bu satılan itemleerin vuruş ve savunma güçleri çok yüksek olduğu için npc den atılan efsunlarda eklenince item editli gibi güçlü hale gelmiş olur.Diğer oyun içinde slotlardan yada boss’lardan düşen itemlerin saldırı güçü ve savunma güçleri asla satılanlardan düşük olduğu için istediğiniz kadar efsun atın asla diğerlerinle eşit olamaz .

   Özetle editli ve editsiz pvp serverler mantık olarak aynı temeldedir.Çünkü ayakta kalmak için satış yapmak zorundadırlar sunucu,reklam,çalışan masraflarını çıkarmak zorundadırlar.


PAYLAŞ
149269 görüntülenme 08.02.2012 21:17:50
İlgili Pvp Serverler

Rasgele Metin 2 Pvp Serverler

TAGS